Steeds meer mensen kiezen voor een elektrische auto. Daarom hebben wij onlangs 4 extra laadpunten gerealiseerd. We kunnen nu 6 auto's tegelijkertijd opladen.
In het kader van duurzaamheid en extra service voor onze gasten hebben wij oplaadpunten geïnstalleerd om 8 elektrische fietsen en 6 elektrische auto's op te kunnen laden. Deze activiteit sluit aan op onze visie op Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen (MVO). Wij zijn gecertificeerd met de Gouden Green Key en doen er alles aan om o.a. de energie zo efficient mogelijk in te zetten.
Op ons parkeerterrein zijn 6 plekken gereserveerd met een oplaadpunt. Terwijl u bij ons vergadert, lunch of dineert wordt uw auto opgeladen. Voor de elektrische fietsen hebben wij een aparte fietsenstalling met oplaadpunten.