Wat wilt u reserveren?

van

tot

contact gegevens

Hotel Ernst Sillem Hoeve

Soestdijkerweg 10-b Lage Vuursche

3734 MH Den Dolder

Tel: +31(0)35 666 85 41

Fax: +31(0)35 666 84 43

E-mail: receptie@esh.nl

persoonlijk contact

Reserveringsadviseur

Sanneke Huizinga

Reserveringsadviseur

sanneke@esh.nl

Aanwezig van maandag t/m vrijdag

Reserveringsadviseur

Ildi Klinkenberg

Reserveringsadviseur

Ildi@esh.nl

Afwezig op vrijdag

Reserveringsadviseur

Nathalie Warmer

Reserveringsadviseur

nathalie@esh.nl

Aanwezig op dinsdag, donderdag en vrijdag

Accountmanager

Nadine Meijer

Accountmanager

nadine@esh.nl

Afwezig op woensdag

Hoofd Receptie

Aimée van Zanden

Hoofd Receptie

aimee@esh.nl

Aanwezig op verschillende dagen

Hoofd Marketing & Sales

Jacqueline Dusink-Kruisdijk

Hoofd Marketing & Sales

jdusink@esh.nl

Afwezig op vrijdag

contactformulier

Voor algemene vragen of opmerkingen verzoeken wij u vriendelijk onderstaand formulier in te vullen. Wij zijn u graag van dienst!

Alle velden met een * zijn verplicht.
Door bovenstaand vakje aan te vinken ontvangen wij uw aanvraag op een veilige manier.
Uw persoonsgegevens verwerken wij volgens onze privacyverklaring.
Geschiedenis Hotel Ernst Sillem Hoeve

In 1926 aangekocht als het buitenhuis voor het Nederlandsch Jongelings Verbond (YMCA), te gebruiken voor conferenties en als ontspanningsoord.

1926

Voor reservering of vragen+31(0)35 666 85 41

Reserveren