Wat wilt u reserveren?

van

tot

Promotiecode

contact gegevens

Hotel Ernst Sillem Hoeve

Soestdijkerweg 10-b Lage Vuursche

3734 MH Den Dolder

Tel: +31(0)35 666 85 41

Fax: +31(0)35 666 84 43

E-mail: receptie@esh.nl

persoonlijk contact

Reserveringen

Arjanne van Leeuwen

Reserveringen

arjanne@esh.nl

Maandag t/m donderdag aanwezig

Reserveringen

Marscha Beckers

Reserveringen

marscha@esh.nl

Op dinsdag, donderdag en vrijdag aanwezig.

Reserveringen

Sanneke Huizinga

Reserveringen

sanneke@esh.nl

Maandag t/m vrijdag

Accountmanager

Nadine Meijer

Accountmanager

nadine@esh.nl

Maandag t/m vrijdag

Hoofd Receptie

Aimée van Zanden

Hoofd Receptie

aimee@esh.nl

Wisselende dagen

Hoofd Marketing & Sales

Jacqueline Dusink-Kruisdijk

Hoofd Marketing & Sales

jdusink@esh.nl

Aanwezig op maandag en donderdag hele dag, dinsdag en vrijdag tot 14.00 uur.

contactformulier

Voor algemene vragen of opmerkingen verzoeken wij u vriendelijk onderstaand formulier in te vullen. Wij zijn u graag van dienst!

Alle velden met een * zijn verplicht.
Door bovenstaand vakje aan te vinken ontvangen wij uw aanvraag op een veilige manier.
geschiedenis hotel ernst sillem hoeve

Na een dag hard werken waren er avondbijeenkomsten voor ontspanning en bezinning.

1935

Voor reservering of vragen+31(0)35 666 85 41

Reserveren